komplexná a dostupná právna starostlivosť v centre mesta martin

advokátska kancelária

Náš tím

silvia tatarková

Pôsobíme na trhu od roku 2000. Od roku 2000 sme aj členmi SAK. Naše služby poskytujeme v centre mesta Martin, pričom od roku 2016 pôsobíme na adrese Škultétyho 472/10. Našou snahou je poskytovať široké spektrum právnych služieb pre fyzické aj právnické osoby. Pravidelne publikujeme do regionálnych novín MY Turčianske noviny a občasníka obce Bystrička – Život Bystričky. Spokojnosť našich klientov je pre nás prvoradá. Problémy klientov riešime s pozitívnym prístupom so snahou nájsť optimálne riešenie pre každého klienta na mieru. Diskrétnosť je pre nás samozrejmosťou. Za základné piliere advokátskej kancelárie považujeme profesionalitu, individuálnosť a maximálnu diskrétnosť.

JUDr. Silvia Tatarková ​

ADVOKÁTKA A KONATEĽKA SPOLOČNOSTI​

Je absolventkou Právnickej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave. Počas svojho štúdia nazbierala právnu prax vo viacerých úspešných advokátskych kanceláriách v Bratislave a v Martine.

V roku 2000 založila vlastnú advokátsku kanceláriu. Má viac ako 25 rokov právnej praxe. Zameriava sa na poskytovanie širokého spektra právnych služieb pre fyzické a právnické osoby.

Miroslav Mazúch

právny asistent

Ako denný študent bakalárskeho stupňa štúdia navštevuje Právnickú fakultu Trnavskej univerzity v Trnave.

Jeho hlavným cieľom je získavať praktické skúsenosti vo všetkých oblastiach práva už v priebehu štúdia, preto od januára vykonáva prax v AK JUDr. Silvia Tatarková, s. r. o., na pozícii právneho asistenta. V súčasnej dobe sa venuje rozšírovaniu svojich vedomostí v oblasti právnej angličtiny, zaujíma ho problematika trestného práva, v rámci ktorej sa zúčastnil univerzitného kola Študentskej vedeckej konferencie so svojím príspevkom.

Dominik Kmeť

právny asistent

Ako denný študent bakalárskeho stupňa štúdia navštevuje Právnickú fakultu Univerzity Komenského

Už od základnej školy sníval o tom, že bude študovať právo. V súčasnosti je študentom Právnickej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave. Jeho cieľom je stať sa úspešným advokátom a aj preto od októbra 2021 pôsobí ako právny asistent AK JUDr. Silvia Tatarková, s.r.o., a tak dopĺňa svoje vedomosti, ktoré nadobúda na univerzite aj o praktické poznatky a získava pohľad na každodenný chod advokácie.

Najviac ho zaujíma občianske právo, ústavné právo a taktiež napreduje v oblasti právnej angličtiny.   

Office
management

Deana Huntatová

Miriam Nogová

Spolupráce

ak T ak, s. r. o.

spolupracujúca spoločnosť v oblasti ochrany osobných údajov, GDPR

VL media, s. r. o.

spolupracujúca spoločnosť v oblasti marketingu a médií

Infinity, s.r.o.

spolupracujúca spoločnosť v oblasti marketingu a médií

Respect – Ing. Pavel Taraba – finančný agent

spolupráca v oblasti poradenstva pre oblasť poisťovníctva.

MY regionálne noviny

spolupráca v rámci právnej poradne pre čitateľov v celého Slovenska

Marína - klub žien SNS

spolupráca v rámci projektu Právna gramotnosť

Martinské noviny

spolupráca v rámci právnej poradne pre občanov mesta Martin